Женския Рилски Спортист се падна срещу Монтана в четвъртфиналите за Купата. 17 яну 2012 : 22:12, Жени Рилски Спортист се падна срещу Монтана 2003 на четвъртфиналите за Купата на България при жените. Първия мач е на 25 януари , а втория на 1 февруари. Като домакин в първия мач е Рилски Спортист.